Фізико-Технічний Інститут

Кафедра фізико-технічних засобів захисту інформації

×
Вхід:

Навчальні програми

Кафедра фізико-технічних засобів захисту інформації здійснює підготовку за наступними навчальними програмами:

 

1. Бакалавр за спеціальністю 125 Кібербезпека (денна форма навчання), освітня програма:

  • Системи технічного захисту інформації

Навчальний план

2. Магістр за спеціальністю 125 Кібербезпека (денна форма навчання), освітня програма:

  • Системи технічного захисту інформації

Навчальний план

 


Системи технічного захисту інформації

Через стрімкий розвиток новітніх інформаційно-телекомунікаційних систем і технологій світова спільнота отримала не лише численні переваги, а й цілу низку випробувань, зумовлених дедалі більшою вразливістю інфосфери щодо стороннього кібернетичного впливу. Тому створення і постійне вдосконалення надійних систем кібербезпеки та забезпечення злагоди в кіберпросторі стало головним завданням нашої інформаційної епохи.

Технічні напрями безпеки інформації складають:

  • технічний захист каналів зв’язку;
  • збереження цілісності інформації;
  • перешкоджання внесенню дезінформації в інформаційні потоки;
  • захист інформації від підслуховування, підглядання, відеоспостереження, фотографування тощо;
  • зберігання і захист банківських, промислових, персональних, державних і військових таємниць та велика кількість інших завдань захисту інформації.

Студенти кафедри отримують знання для вирішення завдань з блокування витоку інформації технічними каналами: фундаментальні знання з інформаційних технологій, з фізики, математики, іноземної мови, а також професійні знання з основ радіофізичних та електроакустичних методів закривання технічних каналів витоку інформації в кіберпросторі.

Випускники працюють у державних установах (Національний банк України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, Міністерство закордонних справ України), у комерційних банках, аудиторських та консалтингових агентствах, компаніях інформаційного та телекомунікаційного напряму, насамперед тих, що ведуть розробки або надають послуги в галузі захисту інформації (ДП «Українська спеціальні системи», Дослідному центрі технічного захисту інформації «Безпека», АТ «Марс», «Сатурн-2000», «Укрспецтехніка», ВАТ «Укртелеком», корпорації Samsung, Microsoft, Cisco.

Ativador Office 2019