Фізико-Технічний Інститут

Кафедра фізико-технічних засобів захисту інформації

×
Вхід:

Випускники

 

Випускники кафедри продовжують навчання в аспірантурі провiдних наукових установ України та поза її межами, працюють на підприємствах державної та недержавної форм власності в сфері комплексного та технічного захисту інформації.


 

У 2017 році випускники кафедри ФТЗЗІ, брати Власенко Мирослав та Ярослав під керівництвом старшого викладача Василенка Олексія Дмитровича отримали патенти на розроблені ними корисні моделі:

 

Радіопроменева система виявлення обєктів Василенко Власенко               патент Пасивна система виявлення об’єктів Василенко Власенко
    Патент України на корисну модель № 116818
   «Радіопроменева система виявлення об’єктів»
Патент України на корисну модель №117208
«Пасивна система виявлення об’єктів

 

 

 

Команда випускників кафедри ФТЗЗІ Олександр Григорук (2016 р.), Дмитро Кужелевич (2016 р.), Володимир Тимчук (2012 р.), Віталій Петренко (2010 р.) та Сергій Климанов (2006 р.) працюють у ТОВ “Спеціальне виробниче бюро “Центуріон”. Вони займаються проектуванням та впровадженням технічних систем безпеки на об’єктах різного ступеня складності й відповідальності. В основному, це об’єкти критичної інфраструктури – аеропорти, електростанції і підстанції, державні підприємства, а також великі комерційні замовники.

 

Лист-відгук від роботодавця щодо підготовки фахівців кафедрою ФТЗЗІ

 

Випускник 2013 року Олександр Климанов виїхав за кордон та працює в Таллінні в компанії Transferwise, що займається міжнародними грошовими переказами. О. Климанов відповідає за безпеку програмних комплексів компанії.

O.Klymanov

 

 min_progonov

Випускник 2013 року Дмитро Прогонов став співробітником кафедри ФТЗЗІ, захистив кандидатську дисертацію і тепер займає посаду доцента. Д. Прогоновим розроблено і викладається ряд дисциплін: Квантова стеганографія, Інтелектуальний аналіз даних, Автоматизація обробки інформації з обмеженим доступом, Методи та засоби технічного захисту інформації 2, Програмування 4, Складні сигнали та Системи технічного захисту інформації.

 

Випускник 2012 року Олександр Пивовар після закінчення навчання працював начальником лабораторії ТЗІ в Державній службі України з надзвичайних ситуацій, нині працює на кафедрі ФТЗЗІ на посаді асистента. Олександр викладає для студентів старших курсів наступні дисципліни: Технології створення та застосування комплексів захисту інформації, Методи та засоби технічного захисту інформації 3, Технології створення та застосування комплексів захисту інформації з обмеженим доступом та охорони об’єктів інформаційної діяльності.

Пивовар_icon2

 

 min_majevsky

Випускник 2014 року Євгеній Маєвський наразі пише дисертацію, водночас захищаючи нашу Батьківщину на передових рубежах. До 2018 року працював на кафедрі ФТЗЗІ асистентом і викладав такі дисципліни як: Широкосмугові сигнали в системах ТЗІ та Основи теорії кіл 3. Сигнали та спектри.

 

Випускниця 2011 року Катерина Пітеренко виїхала за кордон та працює в Норвегії в державній податковій адміністрації Skatteetaten на посаді старшого інженера. Робочі обов’язки ІТ-спеціалістів Skatteetaten варіюються від розробки інформаційних систем адміністрації до управління проектами інфраструктури та безпеки.

Piterenko

 

 Ruban

Випускниця 2011 року Ольга Рубан працює старшим інженером з автоматизації тестування в українському представництві компанії Captify Media Ltd, що надає послуги в галузі реклами та маркетингу. До обов’язків Ольги входить створення та контроль щоденних тестувань для перевірки стабільності системи.

 

Випускниця 2013 року Яна Малецька працює старшим QA-інженером в міжнародній IT-компанії Ciklum, яка розробляє програмне забезпечення та пропонує послуги в різних сферах бізнесу і технологій.

 Maletska Y

 

 Свіжевський

Випускник 2015 року В’ячеслав Свіжевський працює у Vodafone Ukraine інженером з планування проектів. В’ячеслав впроваджує найвищі стандарти якості сервісів міжнародного лідера на території України займаючись плануванням та реалізацією проектів фіксованого зв’язку для державного та корпоративного сектору.

 

Випускця 2016 року Єлизавета Воронкова – засновниця українського Force, технічний директор компанії “Uwell”. Її виніхід – розумний годинник EMWatch – допомагає впоратися зі стресом. Співпрацювала з американськими компаніями-гігантами: Philip Morris, Analog Devices, RGAx.

Воронкова

 

Balan

Випускник 2010 року Андрій Балан забезпечує якісний оптичний зв’язок в міжнародному масштабі, працюючи в українському представництві RETN NET. Компанія є міжнародним магістральним оператором зв’язку, що забезпечує надійну високошвидкісну передачу даних по всьому світу.

 

facebook

twitter

google

linkedin