Фізико-Технічний Інститут

Кафедра фізико-технічних засобів захисту інформації

×
Вхід:

Гордість кафедри

Студенти кафедри ФТЗЗІ, що отримують підвищену стипендію у 2017/2018 н.p.:

 
1 семестр
Мазурок Валентин – ФЕ-51
Остапюк Наталія – ФЕ-41
Терещенко Єлізавета – ФЕ-41

2 семестр
Тусіна Наталія – ФЕ-41
Мазурок Валентин – ФЕ-51
Терещенко Єлізавета – ФЕ-41
 


 

image760

Вітаємо доцента кафедри ФТЗЗІ Прогонова Дмитра Олександровича з перемогою на конкурсі КПІ ім. Ігоря Сікорського в номінації «Молодий викладач-дослідник – 2017»!

Наказ ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського № 2-42 від 15.02.2018 р.

Список переможців конкурсу на сайті КПІ

У конкурсі в номінації «Молодий викладач-дослідник» (вік до 35 років включно) можуть брати участь штатні викладачі університету, які окрім основної викладацької роботи проводять активну науково-дослідну роботу, готують докторів та кандидатів наук, здійснюють керівництво науковою роботою студентів, публікують результати своїх робіт в провідних наукових часописах України, світу, монографіях, новаторських підручниках.

Узгоджені комісіями кандидатури рекомендуються Департаментом науки та інноватики Вченій раді університету на затвердження. Вчена рада університету відкритим голосуванням приймає рішення щодо переможців конкурсу в номінаціях «Викладач-дослідник» та «Молодий викладач-дослідник». Розгляд кандидатур відбувається один раз на рік.

 


 

Вітаємо !!!Грамота ТЕК'2017

 

     Студент 2 курсу групи ФЕ-61 Копанєв Микита зайняв 1 місце на Х Олімпіаді з теорії електронних кіл «ТЕК’2017», присвяченій пам’яті проф. Сігорського В.П. в  листопаді  2017р. та був нагороджений почесною грамотою.

Вітаємо з перемогою та бажаємо досягати нових висот!

 

 

 

 

 


Подяка "Інноватика"

Студенти 2 курсу групи ФЕ-61

 

Кирилюк Валерій

Яриш Марія

Михальчук Ярослав

Струнін Ігор

 

під керівництвом доцента, к.т.н. Живкова Олександра Петровича отримали подяку за участь у Дев’ятій міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті” та Шостій міжнародній виставці освіти за кордоном “World Edu”.

 

 

 

facebook

twitter

google

linkedin