Фізико-Технічний Інститут

Кафедра фізико-технічних засобів захисту інформації

×
Вхід:

Гордість кафедри

Студенти кафедри ФТЗЗІ, що отримують підвищену стипендію у 2019/2020 н.p.:

1 семестр
Могиліна Юлія – ФЕ-81мп
Терещенко Єлизавета – ФЕ-81мп

2 семестр
Копанєв Микита – ФЕ-61 – стипендіат академічної стипендії Президента України


 

image760

Вітаємо доцента кафедри ФТЗЗІ Прогонова Дмитра Олександровича з перемогою на конкурсі КПІ ім. Ігоря Сікорського в номінації «Молодий викладач-дослідник – 2017»!

Наказ ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського № 2-42 від 15.02.2018 р.

Список переможців конкурсу на сайті КПІ

У конкурсі в номінації «Молодий викладач-дослідник» (вік до 35 років включно) можуть брати участь штатні викладачі університету, які окрім основної викладацької роботи проводять активну науково-дослідну роботу, готують докторів та кандидатів наук, здійснюють керівництво науковою роботою студентів, публікують результати своїх робіт в провідних наукових часописах України, світу, монографіях, новаторських підручниках.

Узгоджені комісіями кандидатури рекомендуються Департаментом науки та інноватики Вченій раді університету на затвердження. Вчена рада університету відкритим голосуванням приймає рішення щодо переможців конкурсу в номінаціях «Викладач-дослідник» та «Молодий викладач-дослідник». Розгляд кандидатур відбувається один раз на рік.

 


 

Вітаємо !!!Грамота ТЕК'2017

 

     Студент 2 курсу групи ФЕ-61 Копанєв Микита зайняв 1 місце на Х Олімпіаді з теорії електронних кіл «ТЕК’2017», присвяченій пам’яті проф. Сігорського В.П. в  листопаді  2017р. та був нагороджений почесною грамотою.

Вітаємо з перемогою та бажаємо досягати нових висот!

 


Подяка "Інноватика"

Студенти 2 курсу групи ФЕ-61

 

Кирилюк Валерій

Яриш Марія

Михальчук Ярослав

Струнін Ігор

 

під керівництвом доцента, к.т.н. Живкова Олександра Петровича отримали подяку за участь у Дев’ятій міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті” та Шостій міжнародній виставці освіти за кордоном “World Edu”.

 


Вітаємо з присудженням премії Президента України для молодих вчених 2018 року

 

За роботу “Моделі та методи кібернетичного захисту конфіденційної інформації в інформаційно-комунікаційних системах” молодим ученим – к.т.н., доцентам Дмитру Прогонову (кафедра фізико-технічних засобів захисту інформації), Сергію Яковлєву (кафедра математичних методів захисту інформації), Олексію Барановському (кафедра інформаційної безпеки) присуджено Премію Президента України 2018 року. Результати роботи впроваджено в Інституті кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, Національному банку України, Службі зовнішньої розвідки України, конструкторському бюро “Шторм” КПІ ім. Ігоря Сікорського та інших. Результати роботи знайшли відображення в 20 статтях (7 – у зарубіжних виданнях) та 74 тезах доповідей.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №419/2018


facebook

twitter

google

linkedin