Фізико-Технічний Інститут

Кафедра фізико-технічних засобів захисту інформації

×
Вхід:

Міжнародні проекти

 МІЖНАРОДНЕ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 В 2013 році силами аспірантів науковців ФТІ та КБ «Шторм» було виконано науково-технічні проекти, фінансованих міжнародними організаціями та приватними компаніями; взято участь в міжнародних конкурсах. Зокрема:

  1. Договір комісії № STE-3-167-Д/К-14 від 03.10.2014 р. «Розробка та постачання документації щодо модернізації існуючої у Інозамовника вимірювальної системи для дослідження сигналів та перешкод, що розповсюджуються в світовому океані»

ЗамовникShandong Academy of Sciences Institute of Oceanographic Instrumentation (Шаньдун, КНР, м. Циндао)

      2.  Договір комісії № USE-16.1-72-D/K-13 від 07.02.2013 р. «Експериментальна кабельна мобільна система для прийому сейсмоакустичних сигналів» 

1 Замовник:  Компанія  «ST Dynamics Pte Ltd.» (республіка Сінгапур )

3.  Професором кафедри ФТТЗІ Земляком О.М. було отримано грант Мексіканського Комітету з Науки і Технологій у розмірі 90 тис. грн. в межах міжнародного співробітництва з Мексікой 

 

 

4.  Згідно договору між кафедрою ФТЗЗІ НТУУ «КПІ» і факультетом електроніки Автономного університету м. Пуебла (Protocolo № 5 «До співпраці» 2011-1014) співробітники кафедри Земляк А.М. і Маркіна Т.М. проводять спільні дослідження, результати яких представлені на міжнародних конференціях.

 

 

МІЖУНІВЕРСИТЕТСЬКЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

        29 березня – 1 квітня 2014 Державу Катар з робочим візитом відвідала українська наукова делегація, до складу якої увійшли член Наглядової ради технопарку «Київська політехніка» Микола Петренко, проректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» проф. Олексій Новіков, а також керівник компанії GSMSoft, яка входить до складу технопарку «Київська політехніка», Олександр Свищевський.2

Сторони детально обговорили можливості налагодження міжвузівської співпраці у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, програмування, спільної розробки сучасних наукових рішень і програм. За результатами візиту домовлено продовжити контакти з найбільш перспективних напрямів співпраці. Керівництво катарського університету було офіційно запрошено відвідати Україну та, зокрема, НТУУ КПІ протягом наступного 2014-2015 академічного року.


Співробітниками ФТЗЗІ у 2014 році отримано   ліцензії на використання інтелектуальної власності:

  1. Луценко В.М. Cretion of integrated systems of information protection. Ліцензія УНТЦ (США) на інтелектуальну вланість. Міжнародний семінар з інформаційної безпеки. 2014. Частина 5.

     

  2. Мачуський Є.А. InformationSecurityasbaseofGeneralSafetyandSecurity.  Ліцензія УНТЦ (США) на інтелектуальну власність. Міжнародний семінар з інформаційної безпеки. 2014. Частина 1.