Громадське обговорення освітньої програми “Системи технічного захисту інформації”

На громадське обговорення винесено проекти освітніх програм підготовки:

Якщо у Вас є зауваження, пропозиції, побажання щодо вдосконалення освітньої програми підготовки здобувачів вищої освіти, скористайтесь формою зворотнього зв’язку або надсилайте лист на електронну адресу кафедри: phtzzi.ipt.kpi.ua@gmail.com. Пропозиції приймаються до 01.09.2020 р.

У вересні 2019 р. проходила зустріч з представниками роботодавців з метою врахування їх зауважень та побажань щодо освітніх програм (від роботодавців – Начальник лабораторії ТЗІ центру оперативного зв’язку, телекомунікаційних систем  та захисту інформації ДНСН України Миколаєнко О.В., співбробітники СБУ).

Листи відгуки та пропозиції від роботодавців та стейкхолдерів освітньої програми “Системи технічного захисту інформації” спеціальності 125 Кібербезпека (освітній рівень бакалавр)