Першокурсникам

Першокурсник2

Шановні першокурсники! Надаємо інформацію щодо організації початку навчального процесу.

• З 16 по 18.09 буде підписано наказ з розбиттям на академічні групи та призначено старост груп.
  • Навчання у першому семестрі розпочинається з 21.09.2020 року. Графік на весь навчальний рік тут.
  • Розклад занять за посиланням.
  • Посилання на ресурси, в яких можна дистанційно за розкладом спілкуватись з викладачами вам надішлють старости груп.
  • Відбувається замовлення та виготовлення студентських квитків, заповнення залікових книжок та оформлення платіжних банківських карток. Всі ці документи будуть надані вам під час приїзду до університету на тиждень очного навчання (або згодом, якщо у вас немає можливості приїхати до Києва). Тим студентам, кому буде призначено академічну стипендію, кошти будуть йти на банківську картку і зберігатись там доти, доки ви її не отримаєте.
  • 17 і 18 вересня о 14.30 відбудуться онлайн-зустрічі викладачів ФТІ з першокурсниками в ZOOMi. Запрошення:

Ідентифікатор конференції: 540 384 6484

• 17 вересня о 14.30  буде організована онлайн-зустріч для перевірки технічних особливостей зв’язку (конференція до 500 осіб). Якщо все буде добре, відповімо на ваші запитання у вільному режимі.
  • 18 вересня о 14.30 святкова ZOOM-конференція – ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА. Крім святкових вітань ви познайомитесь з кураторами, з’ясуєте:
    • шифр групи, координати старости;   mackeeper crack
    • організація навчального процесу з кожної дисципліни в осінньому семестрі;
    • посилання для входу в онлайн-конференції для спілкування з викладачами під час пар або інші координати для зв’язку з ними;                iobit uninstaller pro crack
    • посилання на чат групи, створений в телеграмі чи іншому месенджері для оперативного спілкування і вирішення організаційних питань;    ipadiun premium crack
    • інформацію про тиждень очного навчання, який відбудеться з 5 по 9 жовтня та заходи, що будуть здійснюватись Фізтехом протягом цього тижня.

До зустрічі!