Міжнародна науково-практична конференція IEEE PIC S&T-2018

9 – 12 жовтня 2017 року

На базі Харківського національного університету радіоелектроніки планується проведення науково-практичної конференції IEEE «Проблеми інфокомунікацій. Наука і технології» (PIC S&T-2018).

Дати:

10 червня 2018 р. – кінцевий термін подання статтей та заяв для участі;
22 липня 2018 р. – повідомлення про прийняття статті;
12 серпня 2018 року – кінцевий термін сплати реєстраційного внеску (після підтвердження отримання матеріалів).

Теми для статей:

1. Застосування фрактала і хаосу в інфокомунікаційних технологіях (Applications of fractal and chaos in infocommunication technologies).
  2. Хмарні обчислення (Cloud Computing).
  3. Побудова, проектування та планування методів інфокомунікаційних систем (Constructing, design and planning methods for infocommunication systems).
  4. Контроль, адаптація, самоорганізація в інфокомунікаційних системах (Control, adaptation, self-organization in infocommunication systems).
  5. Основи теорії телекомунікаційних систем (Fundamentals of the telecommunication systems theory).
  6. Інфокомунікаційні технології та мережі (Infocommunication technologies and networks).
  7. Безпека інформації в системах інфокомунікації (Information security in infocommunication systems).
  8. Кібербезпека та критичні інфраструктури (Cybersecurity and Critical Infrastructures).
  9. Інтернет речей (Internet of Things).
  10. Мобільні інфокомунікаційні системи та обробка сигналів (Mobile infocommunication systems and signal processing).
  11. Еластична мережа (Resilient Networking).
  12. Програмне забезпечення визначено мережею (Software-Defined Networking).

Додаткову інформацію можна знайти на сайті конференції http://picst.org .

05.04.2018