Завершила роботу XVІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики»

На фото: учасників конференції вітає голова її Програмного комітету проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського професор Олексій Новіков

27 квітня в КПІ ім. Ігоря Сікорського завершила роботу XVІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики».

Протягом двох днів на ній було заслухано понад 80 доповідей, тези яких буде видано окремою збіркою. У роботі конференції взяли участь представники не лише українських університетів, але й академічних інститутів.

На церемонії відкриття конференції виступили голова її Програмного комітету проректор з перспективного розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського професор Олексій Новіков і завідувач кафедри прикладної фізики Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського професор Сергій Воронов.

У день відкриття 26 квітня учасники конференції заслухали три пленарних доповіді: «Технологія блокчейн: теоретичні основи та практика застосування» (д.т.н., заступник директора департаменту безпеки Національного банку України А.М.Кудін,), «Розробка системи раннього оповіщення на обмежених історичних даних» (співробітники фірми Deloitte Ю.Б.Хемич і В.П.Поцелуєв), «Халькогенідні стекла: досягнення в дослідженнях та застосуваннях» (завідувач кафедри прикладної фізики ФТІ КПІ ім. Ігоря Сікорського професор С.О.Воронов, начальник відділу фізики оптоелектронних приладів Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України професор О.В.Стронський, аспірант кафедри прикладної фізики ФТІ КПІ ім. Ігоря Сікорського Л.О.Ревуцька).

Подальша робота конференції проходила по 6-ти секціях: «Актуальні питання сучасної фізики», «Фізико-технічні аспекти кібербезпеки», «Математичні методи комп’ютерного моделювання та кібернетичної безпеки», «Фізика енергетичних систем», «Системи та технології кібернетичної безпеки», «Теоретичні та прикладні проблеми криптографічного захисту інформації».