ХХ Ювілейна Міжнародна конференція Держспецзв’язку

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України Запрошує взяти участь у ХХ Ювілейній Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».

Строки проведення: 22 – 24 травня 2018 року
Реєстрація учасників: 22 травня з 09:00
Відкриття конференції: 22 травня о 11:00

ПЛАН проведення конференції

Перелік назв тематичних секцій, круглих столів і семінарів, їх керівників

Умови участі в конференції

У ході конференції передбачається обговорення широкого спектра ключових проблем, які визначають правові, наукові, технічні і економічні аспекти забезпечення захисту інформації за такими напрямками:

• Актуальні питання забезпечення безпеки інформації у кіберпросторі.
  • Законодавчі та нормативні питання у сфері захисту інформації.
  • Перспективи та проблеми створення сучасних радіотехнічних засобів спеціального зв’язку.
  • Технічні рішення та пропозиції для створення та експлуатації сучасних захищених інформаційних мереж.
  • Актуальні питання системи підготовки кадрів у сфері захисту  інформації.

У рамках конференції заплановано проведення пленарного та секційних засідань, семінарів, «круглих столів» за вказаними напрямами.

На пленарному засіданні передбачається розглянути питання про основні досягнення і проблеми в сфері інформаційної безпеки та заслухати виступи керівників Держспецзв’язку, представників міністерств та відомств України, а також провідних вітчизняних і закордонних підприємств.

Детальніше на сайті Держспецзв’язку.