Міжнародна конференція IEEE у Києві!

IEEE First International Conference on System Analysis & Intelligent Computing 08-12 жовтня 2018 р.

Запрошуємо взяти участь у Першій міжнародній конференції IEEE «Системний аналіз та інтелектуальні обчислення» (SAIC-2018). Конференція проходитиме 8-12 жовтня 2018 р. у м. Києві в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

ІЕЕЕ – найбільше і надзвичайно шановане у світі професійне товариство науковців та інженерів, яке об’єднує майже 500 тисяч членів з більш як 160 країн і має 334 секції в 10 географічних регіонах світу. Вона виступає спонсором і організатором наукових конференцій в 95 країнах, є засновником майже 200 науково-технічних видань різними мовами.

Основні напрями:

• Системний аналіз складних систем (System analysis of complex systems)
  • Обчислювальний інтелект (Computational Intelligence)
  • Інтелектуальні обчислювальні технології (Intelligent Computing Technologies)
  • Наука про дані та управління ризиками у фінансовій сфері (Data Science and Risk Management in financial world)

Детальніше на сайті конференції http://saic.ieee.org.ua/.

Основні дати:

Початок прийому статей: 31 березня 2018 року