Internet олімпіада

hat7

На базі факультету інформаційних технологій університету ім. Тараса Шевченка відбудеться

Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Програмування й управління IT проектами»

Internet олімпіада

Олімпіада проводиться у два етапи:

перший етап – до 10 квітня 2018 р. – реєстрація учасників;

другий етап – з 24 квітня по 17 травня 2018 р.

Конкурсні завдання охоплюють програму дисципліни «Програмування й управління IT проектами».

Для участі в олімпіаді потрібно:

надіслати анкету учасника ІІ етапу олімпіади з обов’язковим підписом голови оргкомітету і печаткою вузу/факультету (заповнюється у текстовому редакторі) до 20 березня 2018 року на поштову адресу оргкомітету: 04116, м. Київ, вул. Ванди Василевської, 24, Київський національний університет імені Тараса Шевченка факультет інформаційних технологій оргкомітет олімпіади з навчальної дисципліни «Програмування й управління IT проектами».

Реєстрація учасників олімпіади  на сайті кафедри програмних систем і технологій http://pst.knu.ua. «Події –> Олімпіада».

Максимальна кількість учасників команди від кожного ВНЗ складає шість осіб.

Регламент проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 н.р. з навчальної дисципліни «Програмування й управління IT проектами» (Internet олімпіада):

24 квітня 2018 року – з 9.00 до 9.30 – реєстрація учасників й проведення дистанційного туру. До початку реєстрації учасники олімпіади отримають лист-повідомлення з посиланням на веб-сторіку олімпіади.

З 24 квітня по 15 травня 2018 року – 3 10-00 до 18-00  проведення дистанційного туру олімпіади.

16 травня 2018 року підтвердження учасниками олімпіади кваліфікації (дистанційнf співбесіда із журі).

17 травня 2018 р. – оголошення переможців та  закриття Олімпіади.

Більш детально умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади викладені на сайті олімпіади факультету інформаційних технологій: www.olimp.univ.kiev.ua.

Довідки за телефонами:

(066) 430-5432 – Бичков Олексій Сергійович,

(050) 252-5816 – Ткаченко Максим Васильович.